KAS YRA SLAPUKAI ?

Slapukas yra nedidelis failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui lankantis mūsų interneto svetainėje. Slapukų pagalba mūsų interneto svetainė veikia ir tampa efektyvesnė bei atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje), tokiu būdu sudarant galimybę palengvinti vartotojui naršymą svetainėje ir (arba) suteikiant tam tikrą informaciją mums apie svetainės naudojimą.

 

KOKIUS IR KAM SLAPUKUS NAUDOJAME ?

Būtinuosius – siekiant, kad interneto svetaine būtų galima naudotis efektyviau ir lengviau, šie slapukai būtini svetainės veikimui (naršymui, sutikimui ar atšaukimui su slapukų naudojimu, kalbai).

Šie slapukai yra būtini svetainės veikimui.

Funkcinius – siekiant, kad būtų įsiminama jūsų pateikta informacija, prisijungiant prie paskyros, vykdant užsakymą.

Analitinius – siekiant, kad būtų analizuojamas svetainės lankomumas, srauto šaltiniai. Šie slapukai padeda mums tobulėti ir efektyvinti svetainės veikimą.

Reklaminius – siekiant, kad jums būtų pateikiama tik tokie reklaminiai skelbimai, kurie jus domins, t.y. sekami jūsų pomėgiai ir pritaikomos reklamos.

 

KAIP IŠTRINTI SLAPUKUS ?

Slapukai ištrinami pakeičiant jūsų naudojamos naršyklės nustatymuose.

Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip nustatyti, kokie yra slapukai ir kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite  https://www.aboutcookies.org/