zaidimu-parduotuve.lt partnerių programa suteikia galimybe užsidirbti per "Twitch","Youtube" ir kitas transliavimo platformas ar socialinius tinklus.
Jei jums patinka mūsų parduodami produktai ar esate gerbėjas vieno ar kito prekės ženklo produktų.
Mes norime su jumis dirbti, bendradarbiauti ir už tai atsilyginti, aprūpinti ar apdovanoti.

Prisijungti, tai verta! Kodėl verta? Kodėl gi ne!
Nes tai lengva, galite pradėti uždirbti komisinius atlygius iš žaidimų įrangos, jūsų gerbėjų, sekėjų ir draugų.Kas gi tą partnerių programą?

Tai programa kuri leidžia jums užsidirbti komisinius reklamuojant reklamos juostas ar nuorodas.
Įsidėkite reklamos juosta ir nuorodą į "Twitch","Youtube" ar kitas platformas ir socialinius tinklus.
Nukreipę nuorodą į "zaidimu-parduotuve.lt" internetine parduotuve.
Kai lankytojas įsigys prekes per reklamos juosta ir/ar nuorodas, galite uždirbti nuo 3% komisinių už "zaidimu-parduotuve.lt" parduotas prekes.
Taip pat galėsite pasiūlyti lankytojams kodą su -5% nuolaidą prekių krepšeliui.

Tai nėra pati didžiausia komisijos dalis, bet pakeliant lygi ji vis galėtu didėti net iki 10% !Kas gali prisijungti ir dalyvauti?

Vartotojai sulaukę 18 (aštuoniolikos) metu.
Transliuotojai "Twitch","Youtube" personos, žaidimų bendruomenės ir socialiniu tinklu vilkai.
Pateikite paraiška dalyvauti, pateikę tokia informacija: įvardinti pilnai apie savo asmenybe, kanalą ar bendruomene.Kaip tapti "zaidimu-parduotuve.lt" partnerių?

Turite būti transliuotojas ar nuomonės formuotojas "Twitch","Youtube", socialinių tinklų naudotojas ar bendruomenės vadovas.
Mums rūpi taip kaip jus sugebate bendrauti, įtraukti, žaisti kompiuterinius žaidimus. Atsidavimas, aistra ir begalinis noras tobulėti.Kiek galiu uždirbti?

Tai viskas tavo rankose! Viskas priklauso nuo tavo parduotu "zaidimu-parduotuve.lt" prekių už komisinį atlygį iš konkrečių nuorodų.Kaip mokamas komisinis atlygis?

Komisinius išmoka "zaidimu-parduotuve.lt" į jūsų nurodyta banko sąskaitą Lietuvoje.
Gavę prieiga prie partnerio valdymo skydelio galėsite pateikti prašymą išmokėti atlygį.
Atlygis išmokamas kas savaite, jei nėra eilėje nepatvirtintu išmokėjimu.
Išsimokėti galite nuo 20-100 Eur kiekvieną kartą ar išsikeisti į kuponą išleidžiant "zaidimu-parduotuve.lt" internetinėje parduotuvėje.Kaip sekti savo pardavimus ir komisinius?

Suteikia "zaidimu-parduotuve.lt" galimybe prisijungti prie valdymo skydelio kur galėsite stebėti parduotas prekes ir sukaupta komisinį balansą.Kaip užsiregistruoti?

Pateikę paraišką "zaidimu-parduotuve.lt" susipažins su jūsų pateikta informacija.
Paraišką galite teikti elektroninių paštų: info@zaidimu-parduotuve.ltNorėdami gauti daugiau informacijos ar pasikonsultuoti, galite susisiekti elektroninių paštu: info@zaidimu-parduotuve.lt