PLAYSTATION 4 - Kaip Aktyvuoti žaidimą PSN ?

gude-img1.png

Pirma perskaitykite visą instrukciją, tada įsitikinkite, kad sekti žingsnis po žingsnio, tai yra vienintelis būdas užtikrinti, kad ji veiks tinkamai.

Įjunkite PS4, pasirinkite "New user" (ne "Guest user") piktogramą aprašymą atrankos ekrane. Pasirinkite "Create a User" kitame ekrane ir priimti vartotojo sutikimą.
Spauskite "Next" prisijungti prie PSN account. Naudokite prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurį gavote po pirkimo.

LABAI SVARBU ! Kitame ekrane, kai prašoma activate the system kaip pirminės PS4 pasirinkite "Activate". Jei jus to nedaryti, kad jūs negalėsite žaisti savo paties anketoje!

Eiti į "PlayStation Store", atidarykite savo Library ir rasti žaidimą, kurį įsigijote. Pradėti atsisiuntimą ir atsijungti nuo account.
Prisijungti atgal į savo paties account. Palaukite atsisiųsti užpildyti ir mėgautis žaidimu!

SVARBU ! Pažeidžia bet kurį iš žemiau apribojimų bus tuščia jūsų garantija:

Nekeiskite prieigos detales ant profilio. Jei tai padarysite, jums bus prarasti Mūsų garantija ir jums nebus suteikta pakeitimo atveju jokių problemų.

Negalima ištrinti anketą, mes tiekiame iš savo konsolės. Profilyje yra tai, ką turi licenciją paleisti žaidimą, jei jūs jį pašalinti jūs negalėsite pradėti žaidimą nebėra.

Neišjunginėkite kad sąskaitos pirminis jokiomis aplinkybėmis. Atsižvelgdama, kad sąskaitos pirminis neturi trukdyti kitiems savo profilius, jūs galite turėti keletą sąskaitų apsvarstyti savo konsolės pirminis tuo pačiu metu.

Jei norite nustatyti gamyklinius nustatymus savo PS4, pakeisti savo HDD arba pakeisti konsolę, tu darai tai savo rizika. Mes negalime garantuoti, kad bus dirbti po pakeitimo, jei tai atsitiks, tada nėra pakeitimo bus suteikta.

Jei atsitiktų ištrinti žaidimą iš savo konsolės ir reikia jį Pakartotinai atsiųsti, susisiekite su mumis pirmasis.
Negalima prisijungti į naują sąskaitą po to, kai atsisiuntimas bus pradėtas.

Jei norite pirkti DLC, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą užtikrinti, kad jie pasiekiami su savo regiono žaidimų.

XBOX ONE - Kaip Aktyvuoti žaidimą PSN ?

gude-img3.png

Įjunkite konsolė.

Pasirinkite Sign in ir add a new profile, naudojant prieigos duomenis (elektroninio pašto ir slaptažodžio) kuri gavote.

Jei esate prašomi siųsti / telefono patvirtinimą, patikrina, ar laišką, atlikite šiuos veiksmus:

Jei jūsų elektroninio pašto prieigą prie sąskaitos yra mailnesia, eikite į į mailnesia.com ir įdėti el.paštą ir atidaryti

Jei jūsų elektroninio pašto prieigą prie sąskaitos yra 163.com, eikite į mail.163.com ir įdėti pašto adresą ir slaptažodį atitinkamai į dėžės dešinėje puslapio pusėje, paspauskite mygtuką ir atidarykite paštas

Jei gaunate klaidą "Fix this on the web" prašome prisijungti į sąskaitą jūsų kompiuteryje ant account.xbox.com ir patikrinti savo telefono numerį. Tai kartais atsitinka, kai yra prisijungimai iš kelių vietų, susijusių.
Priimkite politiką ir dėl saugumo parinkčių atrankos pasiimti "No barriers" arba "Make it fast", sukonfigūruokite tema grįžti į pagrindinį prietaisų skydelio.
Atidarykite "My games and apps" skydelį, rasti žaidime "Ready to install" skyrių ir pradėti atsisiuntimą. Jei žaidimas yra ne ten, pabandykite jį rasti parduotuvėje ant Xbox prietaiso.
Įsitikinkite, kad jūsų konsolė yra nustatytas į "Home" tą Guide -> Settings -> All Settings -> Personalisation -> My Home Xbox. Mygtukas turi pasakyti "This is not my home Xbox" Xbox ".
Jei jūsų konsolė yra "Home", tada pašalinkite profilį, laukti atsisiųsti užpildyti ir žaisti žaidimą į savo paties anketoje.

Jeigu žaidimas nėra rodomi "My games and apps" skydelyje, pabandykite iš naujo paleisti konsolę. Jei tai nepadeda, tuomet susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Jei baigusi SETUP Jūs negalite pradėti jį į savo profilį, prašome įsitikinkite, kad jūsų konsolė Nustatyti kaip namuose Xbox "abonemento suteikėme - daugiau info

SVARBU: Jūs turite pakeisti pašto adresą ir slaptažodį sąskaitos užtikrinti, kad jis lieka tavo nuolat, nes kitaip jis gali nustoti veikti po kurio laiko. Prieš tai, kad nors Prašome atidžiai patikrinkite, ar sąskaita turinys atitinka užsakymą (teisingas žaidimas buvo paimtas iš sąskaitos), ir jūs esate 100% patenkintas pirkiniu, grąžinamosios išmokos arba keistis KOKIOS pagal paskyra buvo pakeistas !

DĖMESIO!

Negalima pašalinti žaidimą iš kietojo disko, kai jis atsisiųsti, galite pašalinti anketą, bet ne žaidimas.