Naudojame slapukus (cookies) siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Slapukai naudojami analitiniais, reklamos ir suasmeninto turinio tikslais. Tęsdami naršymą sutinkate su šiuo slapukų naudojimu

Sutinku

Kokybės garantijos

Mes vertiname savo klientus!

Svarbus kiekvienas pirkėjas / klientas, stengiamės atsakyti į jūsų užduodamus klausimus, užsakymą, problemą stengiames kuo greičiau individualiai ir surasti geriausia sprendimo būda. Mes užtikriname, kad liktumėte patenkinti nuo užsakymo pradžios iki pat pabaigos.

Verslas yra legalus 100% !

Elektroninėje parduotuvėje visos kainos yra nurodytos eurais ir nepritaikomos pvm, kadangi veikiame pagal Individualios veiklos pažyma ir visus mokame LR įstatymais numatytus mokesčius. Tolerancija, sąžiningumas ir tiesa. Netoleruojame prekybos nesąžiningumų ir  šešėlinių atžvilgiu. Esame patikimi ir legalus.

Jūsų duomenys visiškai saugūs !

Jūsų duomenys zaidimu-parduotuve.lt e.parduotuvėje yra visiškai saugūs.
Visi klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų. Mūsų veiklą registruota valstybinėje vilniaus mokesčių inspekcijoje.

Parduodamos tik originalios prekės!

Mes užsakome visas parduodamas prekės iš gamintojų arba oficialių atstovų, kurie yra patikimiausi ir visiškai 100% teikiamos originalios prekės.
Mes garantuojame pagrįstai ir nekeliant abėjoniu.